20:02, 12 Березня 2019

Ковельчанка отримала нагороду від Міністра освіти. ФОТО

На Волині директору Ковельської станції юних натуралістів Вірі Бобчук міністр вручила нагрудний знак «Василь Сухомлинський». 

Про це йдеться на сайті Ковельської міськради.

Цієї високої нагороди Віра Тимофіївна удостоєна за високі професійні досягнення, наполегливу багаторічну працю у сфері позашкільної освіти.

Понад дванадцять років досвідчений керівник, творчий педагог та вмілий організатор Віра Бобчук очолює знаний не лише у нашому краї заклад позашкільної освіти. До речі, він єдиний в області еколого-натуралістичного спрямування і понад  40 років діє  на базі ЗОШ №7 . Заняття в різноманітних  гуртках  тут відвідують понад 400  юних ковельчан.

Кілька років тому творчу лабораторію ковельських юннатів капітально відремонтували за кошти міського бюджету. Відтепер вона  має по-справжньому привабливий вигляд.

Високі результати показують його вихованці у конкурсах обласного та всеукраїнського рівнів. Успішна участь юннатів в акціях: «Парад квітів біля школи», «Дослідницький марафон», «Юннатівський зеленбуд», «Посади і збережи дерево», конкурсах: «Юний селекціонер», «Вчимося заповідувати», «Галерея кімнатних рослин», «Юний дослідник», «В об’єктиві натураліста», «Ліси для нащадків», «Птах року», «Вода – джерело життя». «День рослин», «Секрети Великоднього хліба» «Новорічний  подарунок»,  про що свідчать нагороди. Адже сюди приходять діти, які люблять природу і хочуть її зберегти для майбутніх поколінь.

Досвід Ковельської станції юних натуралістів переймали колеги з усієї країни. Люди, які працюють у цій сфері, були в захопленні надбаннями колективу, унікальною оранжереєю, де зібрано понад 100 видів рідкісних рослин.

Віра Бобчук – переможець міського, обласного та лауреат Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Директор ПНЗ».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: