21:39, 18 Липня 2019

Ковельчани стали призерами турніру з паркового волейболу

Ковельчани стали призерами турніру з паркового волейболу “Луцьк-MIXED 2019”. Колектив з Ковеля зайняв третє місце.

Про це інформує “Ковельська міська рада”.

Минулих вихідних у Луцьку відбувся традиційний турнір з паркового волейболу серед змішаних команд “Луцьк-MIXED 2019”. У складі кожної з одинадцяти команд-учасниць була одна дівчина та двоє хлопців. Позмагатися мали змогу як гравці-професіонали, так і аматори.

Колектив з Ковеля у складі Валерії Вавринюк, Олега Перова та Андрія Крисака у запеклій боротьбі посів почесне третє місце, двічі перемігши “Положевців”.

Друга ковельська команда, до якої ввійшли Ольга Павляшик, Микола Ткач і Владислав Шумік, до фіналу не потрапила, але була нагороджена медалями “За волю до перемоги” та цінними призами.

Свої корективи у хід турніру внесла погода. Через грозу не встигли визначити переможця. Отож, фінальний поєдинок між командами “Леви” та “Андрійчуки” відбудеться найближчими вихідними.