21:18, 22 Квітня 2022

Ковельчан запрошують на виставку «Великодня веселка»

Жителів громади запрошують на виставку дитячих малюнків «Великодня веселка».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

У найскладніші буремні часи українці мали в серці непереборну волю до перемоги, невмирущу надію на щасливе майбутнє, невичерпну життєдайну енергію. Що ж так потужно живить наш народ і дає наснагу до життя і боротьби? Це – міцна християнська віра і глибоке шанування традицій та історії своєї рідної землі.

У ці тривожні нелегкі дні, коли страшна руйнівна орда намагається знищити нашу Батьківщину, душа як ніколи потребує світлих емоцій і позитивного заряду.

Українці очікують на найбільш шановану і священну подію : свято світлого Христового Воскресіння, яке в усі часи було, а особливо зараз, вічним джерелом нашої надії на Божу ласку, захист від зла, велику радість.

Юні художники Ковеля також долучилися до зустрічі величного свята своєю щирою творчістю і взяли участь у ювілейному 25 конкурсі дитячого малюнка «Великодня веселка».

«Вони знають, що яскраві сонячні малюнки подарують радість стривоженим душам і додадуть впевненості у тому, що Україна здолає усі важкі випробування і обов’язково переможе! І воскресне! І відродиться! І розквітне!

Вітаємо переможців «Великодньої веселки-2022»!

«Гран-прі» – Оніщук Діана.

1 місце – Панасюк Оксана, Дорошук Суламіта, Бєлуха Кіра, Медвідь Наталія, Борисюк Кіра, Долюк Анастасія, Шкурик Ангеліна.

2 місце – Фіц Валерія, Харченко Валентина, Шкурик Ангеліна, Лазарчук Вікторія, Борщ Катерина, Матвієнко Анна.

3 місце – Андрощук Христина, Лазарчук Вікторія, Чапко Меланія, Шуляк Анна, Віндюк Анастасія, Чурило Юлія,Качур-Яворович Олександра, Духній Олександра, Міховська Тетяна, Потапова Варвара, Скалацька Марія, Поляк Августа.

Крім переможців у визначених категоріях грамоти за високий рівень виконання отримали учасники:

Андрусик Валерія, Баришнікова Діана, Бондарук Олеся, Борщ Юлія, Грицевич Ульяна, Десятнічук Анна, Дроздова Анна, Здробілко Іванна, Жукова Софія, Іван, Іванова Марія, Івасюк Валерія, Кондратюк Дарина, Корчмарчук Андрій, Косенчук Софія, Кужель Софія, Курінна Анна, Кущик Марія, Ломінська Софія, Матвіїв Катерина, Мягков Арсен, Олексюк Поліна, Піптенко Дарія, Попко Анна, Романюк Олександра, Самоха Євгенія, Свінчук Вікторія, Смаглюк Христина, Смичик Дарина, Тарасюк Евеліна, Тимощук Дарина, Титюк Юлія, Топоровська Марія, Чабан Олександра, Чапко Софія, Чергава Валерія, Шафарчук Уляна, Шафарчук Уляна, Шлюєва Марія, Шуляк Анна.

Запрошуємо усіх на щорічну виставку «Великодня веселка»!

На вас чекають конкурсні малюнки цієї весни та найкращі твори минулих років. Відвідати вернісаж і отримати незабутні враження від зустрічі із мистецтвом юних авторів можна з 21 квітня по 25 травня щоденно з 10:00 до 17:00 , крім суботи та понеділка.

Дорогі ковельчани і ті українці, кого прихистила ковельська громада! Не опускаймо рук, працюймо, борімося і перемагаймо ! Заради наших дітей, таких талановитих і патріотичних! Заради майбутнього України!», – зазначають організатори.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: