15:00, 27 Січня 2026

Ковельчан закликають не паркувати авто на узбіччях, де прибиратимуть сніг

Комунальні служби міста звертаються до мешканців Ковеля з проханням у вечірні та нічні години утриматися від паркування автомобілів на узбіччях доріг і стоянках, де проводяться або плануються роботи з прибирання снігу.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Наразі морози тимчасово послабилися, спостерігається відлига. За прогнозами синоптиків, уже за кілька днів погодні умови зміняться — температура знову знизиться. Саме цей період є критично важливим, аби встигнути якісно розчистити дороги та парковки.

Залишені автомобілі унеможливлюють повноцінну роботу спецтехніки та затримують прибирання снігу на окремих ділянках міста.

«Окремо звертаємося до підприємців із проханням самостійно розчистити «кишені» біля своїх закладів, аби уникнути аварійних ситуацій та збільшити кількість паркомісць.

Просимо ковельчан із розумінням поставитися до ситуації та сприяти роботі комунальних служб.

Дякуємо за розуміння та співпрацю», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: