15:30, 12 Травня 2022

Ковельчан гостинно приймали у литовській Утені

Потроху ковельчани, які у перші дні війни поїхали у міста-партнери, повертаються у рідне місто. Адже завдяки українським військовим у Ковелі відносно спокійно.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Міський голова Ігор Чайка разом з секретарем міської ради Оксаною Багновою зустріли групу, яка понад два місяці провела у литовських друзів — в Утені.

Дорога завжди непередбачувана. І очікуваний приїзд відбувся далеко за північ. Усі дещо втомлені, але багаті на спогади та враження. Розповідають, що надзвичайно гостинно їх приймали у цьому чудовому містечку. Відчували постійну увагу і турботу зі сторони місцевої влади, литовців.

Діти мали можливість відвідувати школу та дитсадок. Подбали і про дозвілля українців: майстер-класи, спортивні змагання, концерти. Усім особливо запам’яталась екскурсія у Вільнюс.

«А днями приїжджав в Утену Президент Литви Гітанас Науседа та зустрівся і поспілкувався з українцями. Про все це нагадують фото, якими родини поділились з нами.

Ковельчан супруводжували представники міської адміністрації Утени Крістіна Андрулєнє та Довідас Датеніс. Вони привезли вітання від мера Альвідаса Катінаса та слова великої підтримки і солідарності з нашим містом, Україною.

Кажуть, що керівник їх міста найближчим часом має намір відвідати Ковель, аби особисто продемонструвати свою підтримку», – йдеться у повідомленні.

У свою чергу Ігор Чайка та Оксана Багнова подякували литовським партнерам.

«Завжди добре мати таких друзів, які не залишають у важкі хвилини. Утена однією з перших запропонувала свою допомогу і саме в Утену найперше поїхали ковельчани. Велике спасибі за добро, великодушність та вашу позицію», – зауважив Ігор Чайка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: