15:59, 02 Грудня 2021

Ковель відвідала делегація із польського міста-партнера

Учора в Ковелі перебувала делегація з польського міста-партнера Ленчна на чолі з  бурмістром Лєшеком Влодарскі.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

З гостями зустрілися  міський голова Ігор Чайка, його заступник Наталія Маленицька, начальник управління культури, молоді та спорту Андрій Мигуля.

Ковель і Ленчна виграли міжнародний проект «Спільна спадщина – спільна ідентичність» у рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020». Його фінансове забезпечення  – понад 60 тисяч євро. Впровадження мало відбуватись у 2020 році, але через пандемію його перенесли на 2022 рік.

“Дружні відносини між Ковелем та Ленчною тривають понад п’ятнадцять років. Думаю, що реалізація нового спільного проекту стане гарною нагодою для їх поглиблення, розвитку нашого співробітництва та обміну досвідом”, – наголосив Ігор Чайка.

За словами бурмістра Лєнчни Лєшека Влодарскі, Ковель є хорошим і надійним партнером. І вони готові до  написання спільних проектів в інших сферах, які будуть цікавими для двох громад.

У ході зустрічі підписали додаток до партнерської угоди, де визначені зобов’язання сторін, які стосуються подальшої роботи. Говорили про фінансові та організаційні моменти, напрацювали подальший план дій.

Проект передбачає встановлення табличок на пам’ятках культурної спадщини та визначних місцях. Під час впровадження проекту планують провести конференції та зустрічі, де учасники будуть ділитись  результатами роботи.

Ковель і Ленчна співпрацюють з 2006 року. За цей час особливо активно громади «товаришують культурами» та мають успішний досвід, адже реалізували не один проект разом. Серед них – «Ленчна і Ковель – прикордонні міста двох традицій і культур».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: