11:12, 21 Квітня 2024

Ковель та місто-партнер Ленчна виграли грантові кошти на реалізацію спільного проекту

Ковель спільно з польським містом-партнером Ленчна у рамках Програми Interreg NEXT PL-UA 2021-2027  ще торік подали проектну заявку «Співпраця на користь клімату – розвиток зеленої інфраструктури в Ленчні та Ковелі».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Стало відомо, що вона пройшла конкурсний відбір. Міста-партнери отримають фінансування у сумі майже 2,5 мільйона євро.

Зокрема, у Ковелі планують свою частину коштів використати на  реконструкцію парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, озеленення парку Тараса Шевченка та території біля стадіону «Локомотив».

На центральний парк міста чекають кардинальні зміни: нові доріжки, освітлення, озеленення. З часом громаді представлять проект, який впроваджуватиметься у життя.

«Вітаю громаду з успіхом. Це дуже хороша новина. І вона стала можливою завдяки багатьом людям. Дякую усім, хто працював над проектом: моїм колегам, нашим партнерам з міста Ленчна, які доклали теж чимало зусиль, щоб наша спільна справа мала такий позитивний результат. Сьогодні важливо на розвиток громади залучати грантові кошти. І нам це вдається», – зазначає міський голова Ігор Чайка.

Попереду ще дуже багато роботи, практична реалізація проекту уже розпочнеться в наступному році.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: