11:08, 19 Липня 2022

Ковель приймав змагання з мотокросу

У неділю на мототреку урочища Люблинець відбувся відкритий чемпіонат Ковеля у класах 50 см, 65-85 см, аматори МХ1/МХ2, OPEN, ветерани.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Його організувала Ковельська федерація мотоспорту й управління культури, молоді, спорту та туризму.

«Змагання — це завжди драйв, хороший досвід, якого забагато не буває. Нехай дистанцію усім вдасться пройти максимально успішно і показати хороший результат. Удачі! Перемог!», – сказав на відкритті міський голова Ігор Чайка.

До Ковеля приїхали 55 спортсменів з 22 міст України. Серед учасників — п’ятеро ковельчан. З них троє піднімались на п’єдестал, аби отримати свої заслужені нагороди.

Зокрема, Ілля Федорук посів перше місце серед аматорів МХ1, Назар Батюк переміг у класі “аматор” МХ2, у цій же номінації Владислав Голечко виборов друге місце.

Мотокрос – це спорт, де можливості техніки поєднуються з можливостями людини, витривалістю, сміливістю, наполегливістю, довгими роками тренувань. Гонки завжди видовищні та запеклі.

На думку голови Ковельської федерації мотоспорту, срібного призера чемпіонату Владислава Голечка, такі зустрічі необхідні мотокросменам. Це – нагода перевірити свої навички на практиці, побачити, наскільки вправно вони володіють мотоциклом на фоні своїх суперників.

Втім, у Ковелі провели не лише змагання, але й зробили ще одну корисну справу – зібрали кошти на підтримку ЗСУ – 12 738 гривень.

А після Перемоги у місто неодмінно повернуться і чемпіонати Європи, адже тут є траса міжнародного рівня.