22:45, 24 Грудня 2021

Ковель потрапив до президентської програми з оновлення 100 ДЮСШ

Учора, 23 грудня, відбулося перше пленарне засідання шістнадцятої сесії міської ради. На його початку міський голова Ігор Чайка разом з секретарем ради Оксаною Багновою привітали  адвокатів з професійним святом, яке відзначалося цими днями, та вручили Подяки ковельчанам, які працюють у цій сфері.

Про це інформують на сайті Ковельради.

Потому депутати оголосили свої запити та звернення, які в основному стосувалися благоустрою.

Програму економічного і соціального розвитку Ковельської територіальної громади на 2022 рік  представив перший заступник міського голови Тарас Яковлев. 

Він говорив про основні завдання, які будуть вирішуватись у наступному році.

Зокрема, розпочнеться реалізація проєкту «Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення у місті Ковель Волинської області шляхом технічного переоснащення світильників на основі LED технологій» у співпраці з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО.

Понад 15 мільйонів гривень кредитних коштів будуть використані на реконструкцію системи освітлення на 120 вулицях.

Передбачається проведення комплексної реконструкції Привокзальної площі та центральної частини міста —  парку ім. Лесі Українки, площі Героїв Майдану. Також йдеться і про осучаснення зовнішнього вигляду адміністративної будівлі (Будинку рад).

Продовжать ремонтувати дороги. Міська влада планує використати на це не лише фінанси громади, але й залучити кошти з державного бюджету. У 2022 році   реконструкція чекає на ще один відрізок  вулиці Відродження (від Т.Боровця до ФОКу), капітальний ремонт  здійснять на вулицях Леонтовича, Грабовського та Пушкіна. Продовжать у різних мікрорайонах Ковеля будувати дороги методом напівпросочування.

Передбачені ремонти прибудинкових територій.

Подбають у Ковелі про збільшення площі міського полігону твердих побутових відходів, розширення міського кладовища.

Чимало зробили і для сфери охорони здоров’я, освіти, культури, спорту. Зокрема, планується капітальний ремонт колишньої дитячої поліклініки на вулиці Олени Пчілки, 19 під розміщення консультативно-поліклінічного відділення лікарні. Буде здійснюватись ремонт  харчоблоків та санвузлів у навчальних закладах, для шкіл громади будуть закуплені тенісні столи, розпочнеться реставраційний ремонт приміщення історичного музею на вулиці Степана Бандери,  покрівлі художньої школи, частини покрівлі будівлі ДЮСШ № 1.

Також Тарас Яковлев повідомив, що Ковель потрапив до президентської програми з оновлення  100 ДЮСШ.  Місто має  отримати  значні фінансові ресурси на реконструкцію спортивної школи імені Євгена Кондратовича.

Сесія затвердила Програму економічного і соціального розвитку Ковельської територіальної громади на 2022 рік.

Також обранці громади підтримали  місцеві програми на 2022-2024 роки.

Серед них — щодо соціального захисту окремих категорій мешканців; розвитку місцевого самоврядування у громаді; висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування;  розробки містобудівної документації на забудову територій; розвитку земельної  реформи Ковельської територіальної громади;  щодо соціального та правового захисту дітей, попередження безпритульності та бездоглядності серед  дітей;  із запобігання  та протидії домашньому насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми; програма підтримки сім’ї та молоді;  розвитку малого і середнього підприємництва; формування та використання коштів депутатського фонду;  фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання;  національно-патріотичного виховання дітей та молоді;  розвитку парків міста Ковеля; надання одноразової  допомоги дітям-сиротам та  дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку; розвитку туризму.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: