22:50, 14 Вересня 2023

Кошельника звільнять від виконання обов’язків директора Володимирського спортивного ліцею

Під час засідання постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку розглянули депутати ухвалили рекомендації щодо керівників обласних комунальних установ.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Так, у зв’язку із закінченням терміну дії контракту начальника КП «Відділ соціального розвитку закладів та установ освіти і науки» Оксани Білоконь та директора КП «Волинська обласна Мала академія наук» Тетяни Михалюк депутати рекомендували звільнити обох з одночасним їх призначенням тимчасово виконувачами обов’язки до обрання нових керівників за результатами конкурсу.

Члени профільної комісії підтримали пропозицію відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності щодо увільнення заступника директора з питань фінансів та економіки Валентина Кошельника від виконання обов’язків директора Володимирського спортивного ліцею Волинської обласної ради. А також рекомендували голові обласної ради покласти виконання обов’язків керівника зазначеного закладу освіти на заступницю директора з виховної роботи спортивного ліцею Ольгу Рудчик.

Депутати також заслухали звіт директорки Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентини Остапчук. Як відомо, щодо керівниці закладу провели службове розслідування за поданням прокуратури з приводу порушень закону «Про запобігання корупції». Валентина Остапчук влаштувала на роботу в заклад свою онуку та виплачувала їй премії без врегулювання конфлікту інтересів. За цим фактом директорку притягнули до дисциплінарної відповідальності та отримала догану. Під час засідання комісії депутатка Валентина Магурчак зазначила, що на адресу обласної ради надійшли звернення членів трудового колективу про порушення директоркою трудового законодавства та нераціонального використання коштів. Валентина Остапчук зазначила, що вважає цю заяву наклепом і буде спростовувати її в суді.

Крім того, Валентина Магурчак попросила прояснити ситуацію щодо співпраці Центру з польськими партнерами, які надали закладу гуманітарну допомогу для створення належних умов в укритті. Проте, під час візиту благодійники не знайшли в укритті наданої ними допомоги. Валентина Остапчук повідомила, що з польськими партнерами співпрацював один із волонтерів, який, нібито без погодження із Центром, попросив будівельні матеріали для укриття, які не знадобилися, тож вона передала їх одному із навчальних закладів області. Заступник керуючого справами апарату ради Юрій Ройко також зазначив, що директорка організувала доставку гуманітарних вантажів, які доправлялися до еколого-натуралістичного центру, але у в митній декларації отримувачем вказувала не очолювану нею установу, а обласну раду. Депутат Андрій Бокоч поцікавився у керівниці причинами звільнення двох бухгалтерів із освітнього закладу, а також, коли в останнє в закладі проводилась інвентаризація. Валентина Остапчук відповіла, що бухгалтери звільнилися з причини невисоких зарплат, а перевірка відбулася в грудні минулого року. В результаті обговорення звіт директорки обласного еколого-натуралістичного центру депутати не затвердили.

Члени освітньої комісії також погодили призначення стипендій Волинської обласної ради для молодих вчених. На щорічну грошову винагороду кандидатури своїх наукових співробітників висунули два волинських університети. Це доктор історичних та гуманістичних наук в галузі історії, доцент кафедри всесвітньої історії ВНУ Олег Разиграєв та кандидат технічних наук, доцент кафедри автомобілів і транспортних технологій ЛНТУ Павло Мазилюк. Депутати підтримали подання ректорів та рекомендували призначити у 2024 році стипендії обом науковцям.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: