08:44, 05 Лютого 2020

Кориневич запевнив, що воду до окупованого Криму не постачатимуть

Україна не планує відновлювати постачання води в анексований Крим Північно-Кримським каналом. 

Про це у “Фейсбук” написав постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич, повідомляє “Укрінформ”.

“У зв‘язку з появою у ЗМІ чергових спекуляцій щодо можливого відновлення водопостачання до Криму і пов’язаного з цим “візиту комісії з Києва”, відзначимо, що ця інформація не відповідає дійсності”, – йдеться у дописі.

Кориневич повідомив, що 11-12 лютого відбудеться виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з прав людини у Херсонській області з метою ознайомлення з питаннями, пов‘язаними з тимчасово окупованими територіями АР Крим та Севастополя.

Комісія планує відвідати КПВВ “Каланчак” і дамбу перекритої ділянки Північно-Кримського каналу, оскільки вона знаходиться в безпосередній близькості до КПВВ.

“Ніхто ні про яке відновлення водопостачання не говорить, вода з каналу піде в Кримтільки після деокупації. Жодної води до деокупації. Виїзне засідання Комітету ніяк не пов‘язане з питанням водопостачання, а має на меті ознайомлення з ситуацією біля адмінмежі з тимчасово окупованою АР Крим”, – наголосив Кориневич.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: