23:06, 29 Вересня 2019

«Королева ночі» Оля Полякова запалювала у Луцьку. ФОТО

Оля Полякова представила у Луцьку концептуально нове високотехнологічне шоу «Королева ночі». Співачка презентувала нові хіти та як завжди сяяла на сцені у незабутніх образах.

Шоу відбулося сьогодні, 29 вересня, у РЦ «Промінь».

«Ми тут дуже круті до вас приїхали. Ми зібрали минулого тижня львівську «Арену», 35 тисяч. І вони там так кричали, так приймали, що сьогодні ви повинні їх переплюнути. Я сьогодні в «Іnstagram», коли запостила, то мій фанат написав «Типу минулого тижня «Титанік», а сьогодні чайник». Я скажу, що я образилася, адже поганих глядачів маленьких чи великих не існує. Всі рідні, всі хороші. Сьогодні покажемо вам все, що показували на тій сцені. Тільки там люди це дивилися за кілометр, а ви все –  тут поруч. Ми вперше виступаємо у кінотеатрі. Цирк у нас був, нам до речі, там сподобалося. На стадіоні було, а в кінотеатрі не було. Так що у нас сьогодні з вами перший раз», – розповіла співачка на початку шоу.

Оля Полякова постійно закликала зал не сидіти та танцювати:

«Я дуже не люблю сидячих концертів. Оце сядуть і дивляться, ну на що ж дивитися. Це ж можна все розгледіти, тому я хочу, аби ви вставали і танцювали, аби у вас картинка трохи «смазувалася» і ви не дуже мене розглядали. Я дуже рада, що ви прийшли на мене подивитися живу, бо телик добавляє мені п’ять кілограмів і п’ять років», – все жартувала артистка.

На сцені протягом шоу вона поставала перед глядачами у різних образах – романтична, мов німфа, коли виконувала пісню про любов, запальна, як тореадор на кориді та звичайно, яскраво-дискотечна королева ночі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: