22:10, 19 Січня 2019

Консультант-«ПУЛЬСовик» із Волині видав підручник. ФОТО

Валентин Малиновський презентував новий доробок. Волинський політолог і професор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, консультант проекту «ПУЛЬС», який Асоціація міст України втілює за підтримки USAID, випустив у світ дві книги – підручник «Публічна служба в Україні» та авторський біобібліографічний покажчик до 60-річчя вченого. Презентація відбулася у Волинському центрі підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Про це повідомляє Офіс реформ, Волинське РВ Асоціації міст України.

Окрім колег-викладачів та науковців із Волині, Рівненщини та Львівщини, представників Луцької міської ради, колишніх студентів професора Малиновського, зокрема, Андрія Броїла, голови Ковельської районної ради, журналіста Володимира Роси та інших, до заходу, в режимі  відозв’язку, долучилися представники Херсонського, Чернівецького і Чернігівського центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників ОМС, держпідприємств, установ та організацій.

Прийшли привітати колегу і Василь Гром, консультант з бюджетних питань Асоціації міст України та Тамара Зубенко, консультант з комунікацій, із яким Валентин Малиновський, як консультант з правових питань, спільно працює в проекті «ПУЛЬС».

До речі, під час презентації автор книг неодноразово зауважив, що його робота в цьому проекті, дає можливість на практиці впроваджувати ті теоретичні знання, що вміщені в книзі «Публічна служба в Україні» та інших його наукових працях.

Як відомо, Проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)» спрямований на створення сприятливого середовища для впровадження децентралізаційної реформи в Україні, зміцнення місцевого самоврядування, поглиблення демократичних процесів розвитку територіальних громад та стабільності держави.

Тож ще однією приємністю під час презентації стало нагородження консультанта-«ПУЛЬСовика» Почесною грамотою Луцького міського голови (Луцьк – громада-член АМУ) за «вагомий внесок у дослідження етапів децентралізації та реформування місцевого самоврядування, активну співпрацю з Луцькою міською радою».

Щодо підручника, який Валентин Малиновський, менше як за рік, видав до 100 української держаної служби України, то в ньому систематизовано знання з теорії та історії публічної служби в Україні, висвітлено її організаційно-правові аспекти та практичні компоненти, запропоновано класифікацію видів публічної служби та їх основні характеристики.

Видання розраховане на слухачів, студентів, аспірантів, докторантів спеціальності «Публічне управління та адміністрування», працівників органів публічної влади, зокрема і місцевого самоврядування, та всіх тих, хто цікавиться питаннями публічного управління.

Валентин Малиновський – відомий в Україні фахівець і практик у галузі публічного управління, один із фундаторів нової науки – державного управління. Його навчальний посібник «Державне управління» (2000 р) був одним із перших вітчизняних навчальних видань у цій науковій сфері, а «Словник термінів і понять із державного управління» (2005 р) – найповнішим на той час в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: