16:28, 08 Лютого 2021

Комунальні служби Нововолинська працюють у посиленому режимі

Сьогодні, 8 лютого, міський голова Борис Карпус провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів. Обговорювали питання роботи міського господарства в умовах погіршення погоди.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Наразі усі служби працюють у посиленому режимі. Зокрема, як доповів начальник ВУКГ Артем Жигалюк, вже майже добу  у місті працює снігоприбиральна техніка. Упродовж дня у Нововолинську розчищають дороги 4 одиниці техніки, 2 одиниці поїхали боротися з негодою у селах громади. Розглядають також можливість залучення додаткових тракторів приватних осіб.

Крім того, у ВУКГ сконтактували із службою автомобільних доріг, аби контролювати ситуацію на міжміських автошляхах.  Наразі обмежений рух великогабаритного та великовагового транспорту на деяких ділянках дороги державного значення. Зокрема, на трасі Т-03-05, яка проходить через Нововолинськ.

Борис Карпус зауважив, що через інтенсивний снігопад необхідно задіювати усі резерви ВУКГ.

«Не можна припиняти очистку вулиць, адже це призведе до ще більшого ускладнення руху транспорту, – сказав міський голова. – Зараз у пріоритеті забезпечити вільний доступ до соціальних об’єктів та транзитних магістральних автошляхів».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: