22:43, 18 листопада 2021

Комунальне підприємство у Луцьку придбало спецтехніку для роботи на полігоні у Брищі

Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство «Луцькспецкомунтранс» придбало гусеничний бульдозер Т-170. Ця важка техніка повинна покращити експлуатацію полігону твердих побутових відходів у селі Брище. Такий трактор підприємство придбало вперше за свою історію.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Директор комунального підприємства Володимир Марценюк каже: “У нас є необхідність в закупівлі трьох одиниць такої техніки. Ухвалили рішення придбати трактор українського виробництва: по-перше, ми значно економимо кошти, в порівнянні з імпортним, а по-друге, ми використали досвід інших полігонів, де на більшості користуються саме такою технікою. У нас є оператори, що мають досвід роботи на таких бульдозерах. Будемо бачити, які плюси та мінуси в його експлуатації та в наступному році плануємо придбати ще два”.

Поки на підприємстві обмірковують над закупівлею нової техніки, не забувають і про стару. На полігоні твердих побутових відходів у селі Брище працюють бульдозери, яким вже більше 35 років. Більшість свого віку вони вірою та правдою служили комунальникам. Нині прийшов час трішки відпочити, тому їх повезуть на реставрацію.

“Ми постараємося їх відновити, – розповідає Володимир Марценюк.  – Ми маємо три одиниці такої техніки. Один списуємо, а два спробуємо реставрувати”.

Бульдозер Т-170 — це 17 тонн металу. У нього хороший запас міцності та висока продуктивність роботи. Використовують трактор там, де потрібна міць та сила. Тож вже найближчими днями він працюватиме на полігоні та впорядковуватиме тонни сміття.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: