22:15, 15 Березня 2020

Кому у Луцьку муніципали дозволили проводити земляні роботи

Департамент муніципальної варти Луцької міської ради про надання дозволів (ордерів) на роботи з благоустрою/земляні роботи.

Про це повідомили на сторінці департаменту у “Фейсбук”.

З 7 березня по 13 березня 2020 року відділ контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти Луцької міської ради видав 12 аварійних та один плановий ордер.

Аварійні ордери отримали:

– ДКП «Луцьктепло за адресами: вул. Січова, 5, вул. Воїнів-афганців, 7;

– ЖКП № 3 за адресою: просп. Волі, 14;

– КП «Луцькводоканал» за адресами: вул. Сеченова, 30, вул. Паркова, 1-3, вул. Паркова, 5-9, вул. Рівненська, 24, вул. Кравчука, 36, вул. Театральна, 2-6;

– ПрАТ «Волиньобленерго» за адресами: вул. Тарасова, 50а, вул.Сухомлинського, 4а, вул. Ветеранів (територія міської лікарні).

Плановий ордер отримала Чернецька В.Б. за адресою: вул. Черчицька, 2.

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та рішення Луцької міської ради від 29.07.2009 №44/2 «Про Правила благо устрою міста Луцька» видані ордери залишаються на контролі департаменту муніципальної варти стосовно дотримання термінів та відновлення благоустрою пошкодженої території.

У разі виявлення порушення та недотримання встановлених норм щодо відновлення благоустрою вказаних територій балансоутримувачів мереж, суб’єктів господарювання та громадян притягнуть до адміністративної відповідальності згідно ст.152 КУпАП.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: