19:34, 16 Лютого 2023

Композитна черепиця – ідеальний захист до 100 років вашого даху*

Для облаштування дахів домовласники намагаються обирати сучасні покрівельні матеріали, адже це завжди новий вигляд, інноваційна структура та можливість багаторічної експлуатації будівлі. Варіативність вибору покрівельних матеріалів сьогодні вражає, тому покупцям доводиться розбиратися, в чому полягає між ними різниця та виділити для себе певні пріоритети.

Перелік відмінностей композитної черепиці

Поява серед покрівельних матеріалів композитної черепиці майже відразу спричинила неабиякий інтерес до неї. Бо вона мала особливий вигляд, привертала увагу своїми показниками міцності та була представлена досить широкою лінійкою дизайнів. “Будстрой” зібрав найкращі зразки матеріалу та розмістив про них всю детальну інформацію на своєму сайті https://budstroy.kiev.ua/uk/catalog/pokrivelni-materiali/kompozitna-cherepitsya/. Так, щоб потенційному покупцеві було легко розібратися в технічних характеристиках, отримати необхідну інформацію про виробника та дізнатися, чи є гарантія на конкретний товар.

Композитна черепиця відрізняється від інших покрівельних матеріалів:

– Своїм зовнішнім виглядом.

– Структурою та сировиною, з якої виготовляється.

– Розмірами листів.

– Терміном використання без ремонту.

– Вартістю.

Очевидно, що вона має переконливі переваги перед іншими покриттями, оскільки за останні роки значно підвищився інтерес до неї зі сторони домовласників.

Що в структурі матеріалу?

Композитна черепиця виготовлена з високоякісної сировини, якою виступають:

Сталеві листи. Їх товщина та склад в майбутньому будуть визначати міцність та якість виробу.

Алюмоцинкове покриття. Наноситься такий захист на обидві сторони сталевої основи, щоб виріб отримав надійний антикорозійний захист. Головною вимогою до цього шару є рівномірне нанесення.

Акриловий ґрунт. Щоб покращити зв’язок між шарами сталевий лист також ґрунтується з обох сторін. Спеціальний склад ґрунтовки гарантує ще кращу витривалість металевої основи.

Базальтова посипка. Мабуть це найкраще рішення для того, щоб композитна черепиця мала неперевершуваний зовнішній вигляд. Особливості базальтової крихти дозволяє варіювати кольорами та створювати неймовірні ефекти, коли здається, що колір переливається різними відтінками.

Чи переконливими є переваги покриття?

Кожне покрівельне покриття має переваги, однак завжди в кожному буде якась своя особлива властивість, наявність якої і дозволить прийняти рішення покупцеві. Композитна черепиця в свою чергу теж має цілий перелік переваг використання, тому вони завжди перекривають досить високу вартість такого виробу. До таких переваг фахівці відносять:

– Легкість.

– Вогнестійкість.

– Довговічність.

– Різноманіття кольорів.

– Якісне декоративне покриття.

Також цей матеріал допомагає в якісній звукоізоляції покрівлі, допомагає зберегти тепло в будівлі та відрізняється низьким ризиком протічок.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: