23:13, 25 Травня 2023

Компенсація за генератори та податкове законодавство: у Володимирі організували круглий стіл із підприємцями

24 травня у Володимирській міській раді відбувся черговий круглий стіл з підприємцями громади. Такі традиційні зустрічі щомісяця організовує Володимирський фонд підтримки підприємництва «Бізнес-Центр» задля поліпшення комунікації з суб’єктами господарювання, роз’яснення певних законодавчих змін та розв’язання проблемних питань, з якими стикаються у своїй роботі підприємці.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської громади.

На початку зустрічі, на яку завітало кілька десятків місцевих підприємців, керуючий справами міськвиконкому Ірина Лошенюк коротко прозвітувала про те, як реалізовується програма відшкодування (компенсації) вартості придбаних суб’єктами господарювання генераторів. Наразі 17 підприємців уже скористались можливістю отримати компенсацію з місцевого бюджету за джерела  резервного живлення, які вони торік придбали, аби мати можливість працювати у період локдауну та постійних вимкнень електроенергії. Іще 13 суб’єктів господарювання, які також подали документи, наразі чекають на виплату відшкодування.

У засіданні круглого столу також узяли участь представники Державної податкової служби. Зокрема начальник Володимир-Волинської податкової інспекції Богдан Шинкарчук, головний державний інспектор Надія Демчук та заступник начальника відділу адміністрування інформаційних систем Наталія Назарук поінформували щодо змін у податковому законодавстві у 2023 році, а також щодо переваг користування електронними сервісами ДПС.

Про надання електронних послуг на веб-порталі Пенсійного фонду України розповіла начальник відділу призначення субсидій головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Наталія Кучай. В учасників круглого столу також була можливість поставити питання начальнику відділу з питань праці виконавчого комітету Володимирської міської ради Тетяні Ільницькій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: