17:28, 21 Грудня 2019

Компанію «Google» оштрафували на 150 мільйонів євро

Франція оштрафувала інтернет-гігант “Google” на суму 150 мільйонів євро за використання своєї домінуючої позиції на ринку реклами в пошукових системах.

Про це повідомляє “Європейська правда”.

Французькі антимонопольні органи заявили, що правила рекламної платформи “Google Ads” не прозорі і важкі для розуміння.

Американській компанії також наказали уточнити правила для оголошень і процедуру блокування аккаунтів рекламодавців.

Розслідування політики “Google” розпочали через заяву французької компанії “Gibmedia”, яка управляє різними веб-сайтами. “Google” заблокував “Gibmedia” на своїй рекламній платформі в 2015 році.

У “Google” вже заявили, що опротестують рішення французького антимонопольного органу. Представник компанії також пояснив, що діяльність компанії “Gibmedia” припинили, тому що інтернет-користувачі очікують захисту від експлуататорської і образливої реклами.

“Gibmedia рекламувала сайти, які обманювали людей, які платять за послуги на неясних умов виставлення рахунків. Ми не хочемо такого роду реклами в наших системах, тому ми призупинили роботу Gibmedia і відмовилися від рекламних доходів, щоб захистити споживачів від шкоди”, — сказав представник компанії.

Як відомо, антимонопольні органи ЄС також провели розслідування проти “Google” за рекламу в пошукових системах, оштрафувавши компанію в березні на 1,49 мільйона євро за незаконне перешкоджання послуг інших компаній своїм власним продуктом “Adsense for Search”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: