18:22, 24 Жовтня 2019

Компанія «Google» створила найпотужніший у світі комп’ютер

Компанія “Google” стверджує, що розробила комп’ютер, якому потрібно лише 200 секунд, щоб виконати розрахунки, на які іншим суперкомп’ютерам потрібні тисячоліття.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

Сьогодні науковий журнал “Nature” опублікував результати зусиль “Google” зі створення квантового комп’ютера, що може виконувати завдання, на які не здатний класичний комп’ютер. Це відомо в цій галузі як “квантова перевага”. На практиці процесор, який ми називаємо “Sycamore”, виконав за 200 секунд обчислення, які зайняли б у найшвидшого у світі суперкомп’ютера 10 000 років.

У “Google” зазначили, що вони йшли до цього результату протягом довгих років. Тепер же “Google” має намір з’ясувати, як застосувати цю технологію під час роботи.

Квантові комп’ютери можуть потенційно вирішити проблеми, які були б надто важкими або навіть неможливими для класичних комп’ютерів. Наприклад, розробити кращі батареї, з’ясувати, які молекули можуть зробити ефективні ліки або мінімізувати викиди від створення добрив. Вони також можуть допомогти вдосконалити наявні передові технології, такі як машинне навчання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: