18:24, 05 Лютого 2024

Комісія Волиньради погодила виділення коштів силам оборони

Зокрема, члени постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією розглянули звернення щодо потреби в додатковому фінансуванні Управління патрульної поліції у Волинській області та однієї з військових частин.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Як поінформував депутатів начальник волинських патрульних Дмитро Мокич, для забезпечення виконання службових завдань відділом безпеки дорожнього руху, пов’язаних із обслуговуванням автомобільних доріг державного, обласного та місцевого значення, а також для здійснення супроводу великогабаритних вантажів тощо, виникла необхідність у закупівлі спеціалізованого патрульного авта.

«Ми маємо потребу у придбанні автомобіля Skoda Oktavia з об’ємом двигуна 2,0 л, вартістю більше 1,5 мільйона гривень. Ще 80 тисяч гривень становитиме сплата пенсійного збору під час набуття права власності на легковик та перша реєстрація транспортного засобу. Також є необхідність у закупівлі автозапчастин та комплектуючих і послуг з технічного обслуговування транспортних засобів. Орієнтовна сума таких поточних видатків становитиме 400 тисяч гривень», – зазначив він.

Члени профільної комісії рекомендували внести відповідні зміни до Програми профілактики правопорушень у Волинській області на 2021-2025 роки та передбачити виділення  необхідного фінансового ресурсу у сумі два мільйони гривень.

Окрім того, депутати погодили звернення однієї з військової частини щодо необхідності відновлення ремонтної бази та збільшення виробничих потужностей. За словами командира військової частини на ці цілі потребується понад 1,3 мільйона гривень. Депутати рекомендували внести відповідні зміни до обласної цільової Програми в частині фінансування та передбачити додаткове виділення необхідної суми. Висновки постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією скерують облвійськадміністрації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: