12:36, 28 Грудня 2022

Комендантська година: у Луцьку діятиме заборона на корпоративи та феєрверки у новорічну ніч

Наближаються традиційні новорічно-різдвяні свята. Під час комендантської години з 24-ї до 5-ї години ранку у закладах громадського харчування, торгово-розважальних центрах, готельно-ресторанних комплексах Луцької територіальної громади діятиме заборона на святкування новорічних корпоративів.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Нагадаємо, що у період дії правового режиму воєнного стану заборонено також використання піротехнічних виробів: феєрверків, петард та салютів. Ці заходи спрямовані на забезпечення громадського порядку, належної організації безпеки дорожнього руху та виконання алгоритму дій при сигналі “Повітряна тривога”.

Поліцейські цілодобово нестимуть службу та стежитимуть за дотриманням встановлених вимог і правил, передбачених правовим режимом воєнного стану. Кількість нарядів поліції збільшать задля безпеки та спокою громадян.

Порушників комендантської години та тих, хто ігноруватиме заборону на використання піротехніки в новорічну ніч, притягуватимуть до адміністративної відповідальності відповідно до чинного законодавства», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: