11:12, 05 листопада 2023

Командувач Повітряних сил підтвердив знищення в Керчі ще одного російського носія «Калібрів»

Командувач Повітряних сил Збройних сил України Микола Олещук підтвердив знищення у тимчасово окупованій Керчі ще одного ворожого носія крилатих ракет «Калібр».

Про це він написав у «Телеграм».

У дописі Олещук зазначив: “Підтверджую”, таким чином підтвердивши свої сподівання, висловлені у попередньому дописі про те, що ще один російський плавзасіб міг піти “услід за “москвою”.

4 листопада у Телеграм-каналах з’явилась інформація, що на суднобудівному заводі в Керчі зафіксоване влучання в малий ракетний корабель “Каракурт”. Пізніше у СтратКомі підтвердили удари ЗСУ по цьому заводу.

Тоді Олещук подякував пілотам тактичної авіації за успішні удари крилатими ракетами по інфраструктурі суднобудівного заводу “Залив” у Керчі.

“Сподіваюсь, ще один плавзасіб пішов услід за “москвою”! А поки чекаємо офіційного підтвердження результатів, вкотре подякую пілотам тактичної авіації Повітряних сил за успішні удари крилатими ракетами по інфраструктурі суднобудівного заводу “Залив” у Керчі, де стояв один із найсучасніших кораблів чф рф – носій крилатих ракет “Калібр”, – заявив генерал-лейтенант.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: