23:15, 10 Травня 2019

Команда волинських орієнтувальників здобула призові місця у Чернівцях. ФОТО

Команда волинських орієнтувальників включилась у боротьбу на чемпіонаті України серед юніорів та юнаків на окремих дистанціях зі спортивного орієнтування, що з 9 травня проходить у м.Чернівці.

Про це повідомляє у «Фейсбук» Волинський обласний Центр туризму, спорту та екскурсій.

У перший день змагань на п’ядестал пошани піднімались Ольга Гупало, яка в черговий раз довела, що є найсильнішою спортсменкою в Україні у своїй групі, а Христина Мельник отримала бронзову нагороду.

Серед дорослих спортсменів 1 місце посів Ігор Спасовський (вихованець Центру туризму), 3 місце — Ігор Мальчик (тренер команди дитячої збірної).

Волиняни теж не залишились без медалей. Перше місце в естафеті вибороли Олександр Оришко, Дмитро Петрочук та Ігор Спасовський.

Друге місце у групі Ж-20 посіли Ольга Гупало, Марія Філюк і Христина Мельник. Третє місце посіли дівчата у групі Ж-12 Софія Галайчук, Анна Петрушко, Христина Варич, також третіми були Андрій Єрко, Тетяна Гуцаленко та Ігор Мальчик