14:37, 16 Травня 2018

Команда Луцького відділення «Волиньгазу» – переможець міні-футбольного турніру  

У газорозподільній компанії “Волиньгаз” відбулись традиційні товариські змагання з міні-футболу серед працівників структурних підрозділів. Спортивний захід газовики присвятили Дню Перемоги. У ньому взяли участь чотири команди – Луцького, Ковельського, Володимир-Волинського та Ратнівського відділень ПАТ “Волиньгаз”.

Про це повідомила прес-служба компанії.

У газовій компанії працює близько 1300 волинян. Товариство постійно пропагує здоровий спосіб життя в колективі. Щороку навесні планує проводити змагання з міні-футболу.

“Волиньгаз” – соціально-відповідальна компанія, яка працює в регіоні вже 55 років і впливає на його розвиток та економіку. Щоденно дбаємо, аби волинські споживачі безперебійно та безаварійно одержували природний газ до своїх домівок і піклуємося про наших співробітників. Створюємо комфортні умови для праці, відпочинку та дбаємо про їхнє фізичне здоров’я. Футбольний турнір між командами чотирьох відділень товариства – зміцнює командний дух, згуртовує наш колектив, розвиває фізичне здоров’я працівників і вчить перемагати”, – розповідає голова правління ПАТ “Волиньгаз” Мирослав Коротя.

На спортивному майданчику в м. Ківерці було гаряче. Зі слів головного судді змагань Петра Новосада, газовики в грі імпровізували, демонстрували неабияку креативність і техніку, показали свій футбольний характер.

“За підсумками ігор найбільша кількість забитих м’ячів на рахунку команди Луцького відділення – 27 голів. По 12 голів записали на свої рахунки команди Ковельського та Ратнівського відділень і лише 5 голів забили учасники команди Володимир-Волинського відділення. На футбольному полі вирували пристрасті, шквалу спортивних емоцій не бракувало. Комусь фортуна більше усміхалась, а кому – допомогли професійні вміння і навички. Уболівальників особливо потішили ігри команди Луцького відділення “Волиньгазу”. У ратнівчан вони виграли з рахунком 10:1, а в футбольному поєдинку з командою  Володимир-Волинського відділення впевнену перемогу здобули з рахунком 0:13”, – аналізує арбітр матчу Петро Новосад.

Переможець турніру з міні-футболу – команда Луцького відділення, друге місце в Ковельського відділення, третю сходинку посіли газовики Ратнівського відділення і четверте місце в команди Володимир-Волинського відділення ПАТ “Волиньгаз”.

“ Хто вміє працювати, той і вміє відпочивати та досягати хороших результатів. А в трудовому колективі багато молодих та активних працівників, тому футбол допомагає згуртовувати, налаштовувати працівників на виконання щоденних робочих завдань. Будемо намагатись частіше збиратись на тренування, щоб вдосконалювати наші футбольні навички”, – каже граючий тренер футбольної команди Луцького відділення, директор технічний Павло Козюк.

Кращим бомбардиром змагань став слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування Ковельського відділення Роман Павленко. На його рахунку 9 забитих голів.

Найрезультативнішим кращим воротарем змагань визнали провідного інженера з комп’ютерних систем газової компанії Руслана Нечипорука. Голкіпер пропустив найменшу кількість м’ячів. Його під час міні-футбольного турніру назвали волинським Чилавертом, бо як і колись капітан збірної Парагваю з футболу, Руслан Нечипорук впевнено вів свою команду вперед до перемоги, а м’яч – до середини поля. Давав хороші передачі нападникам. Чоловік грає у футбол із дитинства, а тепер щонеділі показує приклад синові – з друзями ганяє м’яча. Син Орест вже кілька років відвідує футбольну секцію.  До слова, навесні родина Нечипоруків посіла третє місце в міському фестивалі «Тато, мама я – спортивна сім’я», що відбувся в спортивному залі Луцького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 24 – технологічний ліцей» .

Команди-учасниці футбольного турніру газовиків одержали кубки, почесні грамоти, футбольні м’ячі та грошові призи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: