17:13, 12 Серпня 2019

Команда «Епікуру» взяла участь в еко-марафоні «Світанок Світязя»*

Цієї суботи, 10-го серпня, на березі волинської перлини, озера Світязь, відбувся еко-марафон «Світанок Світязя». Команду «Епікур» представили 97 любителів спорту, які бігли у дистанціях на 5, 10, 21 та 42 кілометри.

Змагання поблизу Світязя відбуваються вже удруге та зібрали спортсменів з усієї країни.

Перший старт відбувся о 6-й ранку для тих, хто вирішив подолати понад 10 кілометрів. Наступними стартували учасники забігу на 5-ть кілометрів.

Учасники команди «Епікуру» поставили собі амбітну ціль на цих змаганнях – покращити свої результати, або ж взяти нові дистанції, які раніше не підкорювали. Однією з тих хто вирішила спробувати свої сили була Наталія Смикалюк, дівчина вперше пробігла 21 кілометр на офіційному забігові.

«Я зареєструвалася на півмарафон, тому що 10-ку бігала вже не раз та відчула, що настав час випробувати свої сили на «половинці». Хвилювань з цього приводу було дуже багато, однак даремно! Для мене Світанок Світязя став одним з найкращих забігів: ідеальна траса, ранкова прохолода, неймовірна підтримка дівчат, з якими я бігла пліч-о-пліч всі ці кілометри. А головне ейфорія на фініші! Це було дуже круто, яскраво та енергійно. Все в стилі «Epikur», –  поділилася враженнями Наталія Смикалюк.

Серед представників Епікур був учасник Андрій Бурко, який пробіг повний марафон, а це понад 42 кілометри.

«Коли їхав на марафон, планував бігти 21 кілометр сам, а потім ще 10 кілометрів під час естафети. Загалом поставив собі ціль цьогоріч пробігти 42 на інших марафонах і поступово йду до мети. На еко-марафоні «Світанок Світязя» хотів більше випробувати себе і організм. Коли вже пробіг 30 кілометрів, вирішив не зупинятися і добігти 42. Відчуття класні та коли пробіг повний марафон переповнювали емоції. Раджу всім випробовувати свої сили, а також йти щоразу до вищої мети. З «Епікур» #енергіївистачитьнавсе», – розповів Андрій.

Додаємо, що бренд «Епікур» підтримує популяризацію здорового способу життя та вирощує курочку без антибіотиків. Частиною корпоративної культури компанії є здоровий спосіб життя і її працівників першими показують приклад, що можна бути здоровим, успішним та поєднувати роботу із захопленням у спорті. Компанія ж в свою чергу підтримує ініціативу участі в різних спортивних заходах.

Так на другий день після забігу на Світязі, представник «Епікур» Вадим Шманов брав участь у тріатлоні «Polissiachallengecup 2019», де проплив 1 кілометр по озері Сомин, проїхав 20 кілометрів на велосипеді та ще шість пробіг.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: