17:55, 30 Вересня 2021

Коли у Луцьку відкриють для проїзду проспект Волі

Проспект Волі є однією із центральних вулиць нашого міста. Тут досить інтенсивний транспортний та пішохідний рух. На жаль, дорожнє покриття та частина тротуарів були у незадовільному стані. Цьогоріч розпочали капітальний ремонт проспекту. Уже багато робіт виконали, зокрема, замінили комунікації, вклали нижній шар дорожнього покриття, розпочали влаштування зупинок громадського транспорту з натурального каменю, паркувальних місць.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Також обіцяють влаштувати з бруківки велодоріжки, тротуари, висадити 140 нових дерев, понад три тисячі кущів та інших зелених насаджень.

Сьогодні міський голова Ігор Поліщук провів робочу нараду з представниками департаменту ЖКГ, підрядних організацій щодо ходу ремонтних робіт на проспекті Волі. За його словами, і він, і лучани незадоволені темпами ремонтних робіт.

“Розумію, що коли замінювали мережі, вкладали основу — це складні і тривалі процеси, які вимагали знань та часу. Проте тепер, коли необхідно влаштовувати зупинки громадського транспорту, посадкові майданчики на них, місця для паркування авто, велодоріжки, то роботи йдуть дуже повільно. Працівників майже нема на об’єктах. Це нас не задовольняє, адже хочемо швидше відновити рух транспорту проспектом Волі. До 18 жовтня необхідно, аби роботи були завершені. Щоб тут почав курсувати громадський транспорт, водії могли припаркувати авто, а не кидали їх на дорозі. Якщо необхідно, то працюйте понаднормово, залучайте додаткових працівників”,– наголосив він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: