16:39, 07 Травня 2021

Коли потрібна аварійна прочистка каналізації*

Коли вода не сходить з унітазу або ванни — це ще не так страшно. А ось якщо вона прибуває, до того ж брудна — це вже серйозна проблема, яка свідчить про те, що забився стояк каналізації. Найчастіше проблема виникає з вини сусідів, що живуть зверху, які змили в унітаз щось явно не призначене для цього. Якщо ж над вами тільки дах, причиною може бути попадання в стояк пташиного гнізда або сміття, яке хтось, з незрозумілих причин, вирішив кинути в вентиляційний отвір каналізації.

Як прочистити засмічення в стояку

Взагалі для такої роботи краще викликати фахівців, тому що неакуратні дії приведуть тільки до поглиблення проблеми. Компанія “Trubolub” (http://trubolub.com.ua/uslugi/avariynaya-prochistka-kanalizatsii/) пропонує послуги з швидкої та ефективної аварійної прочистки каналізації на таких об’єктах, як:

– громадські установи;

– житлові будинки;

– квартири;

– підприємства.

У працівників “Trubolub” є спеціальні інструменти, за допомогою яких легко визначити, в якому місці виникло засмічення, і що послужило причиною. А значить, можна набагато швидше прочистити засмічення в стояку.

В одних випадках достатньо механічної прочистки, в інших проводиться гідродинамічне прочищення труб. Втім професійні сантехніки завжди знайдуть рішення будь-якої проблеми, причому найбільш просте та ефективне. А вам залишиться тільки провести профілактичну бесіду з сусідами зверху, щоб у майбутньому ця ситуація не повторювалася.

Що включають послуги спеціалістів компанії “Trubolub”

Аварійне прочищення внутрішньої каналізації може включати локальне видалення засмічення на відрізку:

– від сантехнічного приладу до каналізаційного стояка;

– на каналізаційному стояку між поверхами;

– від стояка до оглядового колодязя на вулиці;

– на ділянці між двома колодязями (засмічення зовнішньої каналізації).

Аварійне прочищення зовнішньої каналізації передбачає усунення засмічення на ділянці між двома колодязями.

Гідродинамічна промивка

Це найбільш ефективний сучасний метод очищення труб. Засмічення видаляють за допомогою спеціальної насадки на довгому шлангові. Через форсунки насадки вода виходить під великим тиском, розбиваючи відкладення і вимиваючи їх в колодязь.

Процес прочищення повторюють доти, поки не відновиться працездатність системи.

У разі усунення засмічення зовнішньої каналізації осад відкачується вручну або за допомогою спеціальної техніки — мулососів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: