12:36, 15 Січня 2020

Коли на Волині відремонтують дорогу «Локачі-Горохів»

Служба автомобільних доріг у Волинській області розглянула повторний запит депутата обласної ради Михайла Скопюка щодо ремонту дороги Локачі-Горохів.

Про це повідомляє прес-служба Волиньради.

“На виконання поставлених Президентом та Урядом країни завдань Служба автомобільних доріг у Волинській області сформувала пропозиції щодо стратегічних напрямків ремонтів автошляхів у 2020 році з урахуванням виконаних робіт у минулі роки та дотриманням маршрутного принципу на суму 4 355 млн.грн. Зазначені плани узгодили із місцевими органами державної влади та самоврядування.

Проте, при формуванні переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році Укравтодор попередньо запланував спрямувати на область лише 307,7 млн.грн. Пріоритетними маршрутами є дороги міжнародного, національного та регіонального значення. Державна автомобільна дорога загального користування Т-03-11 /Р-14/ – Седлище – Камінь-Каширський – Ковель – /М-19/ – Колодяжне – Локачі – /Н-17/ в переліку відсутня.

Тому транспортно-експлуатаційні властивості цієї автомобільної дороги 2020 року будуть підтримуватись за рахунок видатків державного бюджету, що спрямовуються на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання в межах виділеного фінансування.

Прошу звернути Вашу увагу, на те, що згідно з чинним законодавством України, зокрема частиною п’ятою статті 4 Закону України “Про джерела фінансування дорожнього господарства України”, за рішенням обласних, міських, селищних та сільських рад передбачена можливість спрямування коштів територіальних дорожніх фондів на нове будівництво, реконструкцію, ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення. У разі зацікавленості відповідних органів місцевого самоврядування у вказаному фінансуванні Служба автомобільних доріг у Волинській області вишукуватиме можливість для підтримки такої ініціативи”, – йдеться у відповіді на депутатський запит за підписом начальника Служби Анатолія Посполітака.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: