13:03, 22 Травня 2020

Коли на Волині можуть послабити карантин

В облдержадміністрації обіцяють здійснювати моніторинг епідемічної ситуації двічі на день і у разі покращення негайно ухвалять рішення щодо послаблення карантину.

Про це йшлося під час брифінгу щодо ситуації в області з протидією поширенню коронавірусної інфекції у Волинській ОДА 22 травня.

Заступник голови Волинської ОДА Тетяна Щербак прокоментувала постанову Кабміну від 20 травня, яка дозволяє припиняти карантинні заходи на території регіонів на основі рішення обласних комісій. Для цього потрібна наявність трьох ознак – інцидентності, завантаженості ліжок та середньої кількості ПЛР-тестувань.

Зі слів чиновниці, в області показник інцидентності становить 15,3 особи на 100 тисяч населення, що перевищує дозволений показник (12 осіб). Завантаженість ліжок в області наразі становить лише 19,3 % (що значно менше дозволеного показника, який становить 50 %). Попри те, що в області перевищений лише показник інцидентності, комісія не має права ухвалювати рішення про послаблення протиепідемічних заходів. ОДА двічі на день моніторитиме ситуацію та у разі покращення відповідне рішення готові ухвалювати негайно. Для цього, з її слів, потрібно локалізувати вогнище інфекції в обласній психіатричній лікарні в Олиці та зберегти карантинні заходи у Ковелі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: