14:30, 17 Вересня 2020

Коли на маршрутах у Луцьку з’являться нові тролейбуси

Хід виконання робіт з виробництва тролейбусів оглянули на підприємстві «Богдан Моторс» оглянули представники міської влади.

Про це у «Фейсбук» повідомляє перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

«Нові сучасні тролейбуси з’являться на маршрутах Луцька орієнтовно у жовтні. Сьогодні оглянули хід виконання робіт по виробництву тролейбусів для лучан на підприємстві «Богдан Моторс». Нові тролейбуси – тихі, екологічні й економічно вигідні, вони споживатимуть удвічі менше електроенергії, матимуть кондиціонери та підвищену зручність для пасажирів. Один такий тролейбус замінить орієнтовно 2,5 маршрутки. Тролейбуси матимуть оригінальний дизайн і маркування, що по стилю відповідатимуть Луцьку. Кожен із них буде обладнано кондиціонерами, usb-портами для заряджання мобільних пристроїв.

Нагадаю, ще у квітні ми підписали контракт щодо постачання 29 нових тролейбусів між Луцькою міською радою та ДП “Автоскладальний завод № 1 “АТ “АК “Богдан Моторс”. Для придбання нових тролейбусів з боку Луцької міської ради зроблено все аж до підписання контракту із постачальником. В міському бюджеті передбачено необхідні для цього кошти. Надійшов і фінансовий транш від Європейського інвестиційного банку. Передбачено поетапну передачу тролейбусів Луцьку партіями по шість одиниць. Перші два з першої поставки плануємо отримати у жовтні. В цілому тролейбусний автопарк Луцька отримає 29 нових і сучасних низькопідлогових 12-метрових тролейбусів. Уже починаємо працювати над наступною фазою іншого міжнародного інвестиційного проекту, що забезпечить можливість придбати ще 30 тролейбусів, 5 із яких будуть оснащені автономним ходом. Велика робота по залученню європейських коштів і реалізації проекту проведена Департаментом економічної політики Луцької міської ради, тож дякуємо всім причетним до реалізації масштабного проекту!», – пише посадовець.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: