19:16, 27 листопада 2018

Колишнього керівника «Волинського облавтодору» підозрюють у махінаціях

За процесуального керівництва прокуратури Волинської області слідче управління Головного управління Національної поліції в області колишньому керівнику Державного підприємства «Волинський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» повідомили про підозру у зловживанні владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 364 КК України).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Досудовим розслідуванням встановили, що посадовець, всупереч інтересам очолюваного ним підприємства, уклав із суб’єктом господарської діяльності завідомо невигідний для облавтодору договір на поставку товарів, із додатковими угодами до нього, які встановлювали штрафні санкції за порушення договірних зобов’язань у декілька разів вищі, ніж передбачено чинним законодавством.

У подальшому штучно створили підстави для нарахування штрафних санкцій в користь постачальника й згідно із судовими рішеннями державному підприємству «Волинський облавтодор» нарахували штрафні санкції на суму понад 2,6 млн. грн., що перевищує загальну суму, заборговану підприємством за поставлений товар.

Тривають слідчі дії, вирішують питання про обрання екс-керівнику підприємства запобіжного заходу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: