14:09, 04 листопада 2023

Колектив ліцею у Ковелі зібрав 177 тисяч на благодійному ярмарку

Весело, дружно і дуже смачно було на подвір’ї ліцею № 11, де 3 листопада усі зібралися на благодійний ярмарок «Разом до Перемоги!».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Учні, вчителі, діти принесли багато цікавого. Найбільше – різноманітної випічки, яку міг придбати кожен охочий і доєднатися до збору коштів для ЗСУ.

Це уже не перша подібна акція у закладі. Минулої осені ліцей № 11 наярмаркував 67 тисяч на безпілотник. Навесні виручили 108 тисяч гривень. Вчителі, працівники ще додали до цієї суми і купили автомобіль для захисників.

«Придбали ми уже для воїнів старлінк, виготовляли у школі зарядні пристрої. Наразі плануємо за виручені кошти закупити дрони-камікадзе для Збройних Сил, бо це на сьогодні є дуже важливим. Хочеться, щоб вони допомогли  наблизили нашу Перемогу. Не можна заспокоюватися, бо на фронті зараз дуже важко. І нині у пріоритеті  для усіх нас має бути допомога військовим», – ділиться директор закладу Галина Сидорук.

Для учнів також на заході організували й інші локації. Про свою роботу дітворі розповідали поліцейські, рятувальники, мобільна група соціально-психологічної допомоги для постраждалих від домашнього насильства.  Студенти медколеджу навчали охочих надавати першу медичну допомогу. Наймолодших розважали аніматори агенції «Шоколад».

Класний керівник п’ятикласників Руслана Гусак каже, що діти дуже хочуть брати участь в таких заходах:

«Дуже рада, що у мене такі дружні батьки, діти, що ми разом так гарно підготувались. Наші воїни тримають позиції на фронті, а ми це маємо робити в тилу».

На ярмарку побували Ковельський міський голова Ігор Чайка та його заступниця Наталія Маленицька. Мер подякував організаторам за прекрасний захід, дітям — за активність і бажання зробити свій внесок у Перемогу.

«Поспілкувався з дітьми, це їх дуже надихає, адже вони готуються до ярмарку задовго, випікають смаколики. Такі  ініціативи ми завжди підтримуємо. Спасибі нашим дітям, вчителям, батькам за їх позицію,  патріотизм,  бажання допомагати нашим захисникам», – додав він.

«Як нам повідомили, на ярмарку зібрали 177 тисяч гривень. Молодці – ліцей № 11. Разом до Перемоги!», – зазначають у міськраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: