21:00, 08 Серпня 2018

Колектори від імені «Воля Кабель» намагалися «вибити» неіснуючий борг у волинської журналістки

Історія із «Воля Кабель» почалася в 2017 році, коли провайдер «Airbites» повідомив своїм абонентам, що їхню компанію продають для ТОВ «Воля Кабель». Хто не хотів витрачати свій час на зміну провайдера, залишив все, як було, так зробила і я. Договір повторно не підписувався, компанія просто викупила права у компанії «Airbites».  

Якість послуг за останні декілька місяців мене абсолютно не задовольняла, із оператором було зв’язати важко, завжди робили винним абонента у неполадках. Тому просто перестала користуватися і запланувала поцікавитися, як із провайдером розірвати договір. За той час з рахунку все рівно знімали кошти.

31 липня 2018 року випадково проходячи мимо, я побачила Центр продажу та обслуговування на проспекті Соборності. Тоді я ще не знала, що розірвавши договір, мої дані незаконно потраплять до кредитної компанії і у мене вибиватимуть неіснуючий борг.

Запитала у працівника, як розірвати договір. Та сказала, що потрібно лише підписати заяву та сплатити суму 186 гривень 35 копійок протягом 10 днів з цього моменту. Сплатити можна у будь-який зручний час і зі свого особистого кабінету.

Отож, цю суму потрібно було сплатити до 9 серпня. Хоч інтернетом я і не користувалася, але сперечатися не стала. Знаючи свій термін сплати, спокійно пішла далі по справах. До слова, Інтернетом на той момент користувалася уже іншим.

6 серпня раптово приходить повідомлення про передачу боргу для іншої компанії і що у мене є чотири години.

 

Наголошу, що у той же день я сплатила кошти для «Волі», хоча ніякої прострочки не було і навіть за потреби я могла платити ще 9 серпня.

Відразу спробувала з’ясувати у компанії, що то за погрози такі.

Працівник Юрій підтвердив, що цю суму я мала сплатити за 10 днів і повідомив мені, що «Воля» продає борги.

Далі коротко наш діалог:

«На якій підставі ви передали борг, якщо не було прострочки?»

«Ми ще не передаємо третій компанії, – заявив Юрій. – «Воля Кабель» попереджає, що якщо Ви не сплатите, то Ваш борг буде передано колекторській компанії».

«Чому тоді у повідомленні пише, що 4 години лише дають?»

«Ви телефонували на цей номер? Що там відповіли?»

«Автовідповідач».

«Зв’язуйтеся із цією компанією».

«Якою компанією? Ви ж кажете, що цей номер ваш?», – дивуюся я.

«Це не компанії «Воля».

«Ви тільки, що сказали на диктофон, що від компанії «Воля» попередження – нагадую я працівнику.

«Ні, я не сказав», – заперечує той і починає мені погрожувати адміністративною відповідальністю, що я його записую, хоча я попередила, що журналіст і записуватиму.

«Ви самі сказали, що це компанія Воля прислала цю смс», – наголошую, однак той все заперечує та лише вимагає видалити запис.

Люди у черзі тоді стали обурювати і радити покликати керівництво, однак нікого на місці не виявилося.

«Ви ж самі кажете, що то можливо шахраї»,  – раптом змінює свою думку працівник і вже каже, що борг треба сплатити до 26 серпня.

До оператора тоді так і не вдалося зателефонувати, але оскільки я оплатила, то і забула.

Однак сьогодні, 8 серпня, до мене телефонує невідомий номер, чоловік розмовляє російською і вимагає оплатити борг. На мої ствердження, що нічого не винна, він ставить дивні питання «А з чого Ви взяли, що нічого не винні».

Зателефонувала до оператора «Волі» та заявила, що ніякого боргу не передавали і взагалі я «Волі» нічого не винна.

Згодом було ще декілька дзвінків. Ві дівчини, яка аж кричала, доказуючи, що я винна кошти. Потім від чоловіка по імені Денис, який вкінці навіть зізнався, що він музикант.

Денис представився від компанії «CreditExpress», стверджував, що я винна. На моє прохання надати документи чи докази, сказав, що не надають ніяких документів і вимагав далі кошти.

«Передаємо Вашу справу в єдиний реєстр боржників України, якщо Ви відмовляєтеся сплачувати?», – не здавався Денис.

«Надайте мені докази, бо може ви шахрай».

«Немає необхідності надавати докази. Ви можете сказати багато слів, але занадто їх багато на таку суму боргу. Простіше було би мовчи оплатити, Ви зі мною згідні?», – продовжував Денис.

«От хто ви такі?», – втомлено запитала я.

«Я музикант», – раптом здивував хлопець – Але працюю в «CreditExpress».

Довелося мені ще раз іти у Центр продажу та обслуговування.

На цей раз було керівництво. Тут мені знову ж підтвердили, що я мала сплатити протягом 10 днів і що зараз ніякого боргу немає. На прохання зателефонувати і попросити до мене не телефонувати чую відповідь:

Керівництво сервісного центру підтвердило, що я мала сплатити протягом 10 днів і ніякого боргу зовсім ніякого боргу немає:

«Я доказувати їм нічого не буду».

«То я зараз викличу поліцію, бо у мене є записано, що це «Воля» і «Воля» підвтердила, що викупляють борги».

Ці слова інакше подіяли на керівництво і нарешті зареєстрували відкликання заборгованості та вибачилися за незручності.

Зауважу, «CreditExpress» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕДИТЕКСПРЕС ЮКРЕЙН ЕЛ.ЕЛ.СІ»), зареєстроване за адресою 03126, м.Київ, БУЛЬВАР ВАЦЛАВА ГАВЕЛА, будинок 6
Тел: +380444920575, +380444920555. Веб сторінка: www.creditexpress.com.ua. Фірма має квед 82.91 Діяльність агентств зі стягування платежів і бюро кредитних історій (основний). Кінцевий бенефіціарний власник «КРЕДИТЕКСПРЕС ГРУП БІ.ВІ», зареєстрована у Швеції.

Оператор «Воля Кабель» Тетяна на моє прохання сьогодні, 8 серпня, о 20:05 підтвердила під час телефонного дзвінка на диктофон, що договору із «Волею» я ніякого не укладала, а підписувала я його ще із компанією «Airbites». І такої умови, що мої дані чи борги будуть передані іншій компанії, у цьому тексті не було прописаного зовсім. Отож, компанія «Воля Кабель» незаконно передала мої дані і три дні підривала мій спокій через дзвінки колекторів.

Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: