13:52, 24 Березня 2021

Кличко сказав, коли у Києві можуть ввести локдаун і зупинити транспорт

Київський міський голова Віталій Кличко закликав киян користуватися громадським транспортом тільки за крайньої потреби.

Про це він сказав на брифінгу, — передає кореспондент “Укрінформу”.

“Ми добилися того, щоб під заборону не потрапив громадський транспорт. Він працює за визначеним регламентом і з дотриманням норм безпеки. З наповненістю не більше 50 % місць, що передбачені технічною характеристикою транспортного засобу. І тут би я хотів наголосити. Громадський транспорт під час карантину працює виключно для тих пасажирів, які добираються на роботу чи в невідкладних справах”, — сказав Кличко.

Він зазначив, що рішення не зупиняти громадський транспорт продиктоване необхідністю добиратися на роботу людям, які працюють на критично важливих підприємствах столиці.

“Якщо ситуація не поліпшиться, і міська влада, і Уряд будуть ухвалювати рішення щодо зупинки громадського транспорту в столиці, тоді буде дуже жорсткий локдаун. Але ми всі пам’ятаємо, яке обурення викликало таке рішення рік тому. Коли не працювало метро, а наземний транспорт перевозив тільки пасажирів за спецперепустками”, — додав Кличко.

Як повідомлялося, столиця не зупинятиме роботу громадського транспорту на період суворого карантину, проте він працюватиме з суворим дотриманням протиепідемічних норм.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: