12:49, 02 Жовтня 2019
У Луцьку демонтували славнозвісний кіоск зі шаурмою.
Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомив Павло Данильчук.
“Вже немає шаурми”, — йдеться у дописі.
Поділитись в соцмережах:
Теги:
Коментарі:
А навпроти через дорогу посеред тротуару, що добре заплатив що не демонтовуєте?
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Коментар
Ім’я *
Email *
Сайт
Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
П’ятниця, 12 Червня 2026
Четвер, 04 Червня 2026
Середа, 03 Червня 2026
Вівторок, 02 Червня 2026
Четвер, 30 Квітня 2026
Tweets by Volynonline
Виділіть її мишкою та натисніть:
А навпроти через дорогу посеред тротуару, що добре заплатив що не демонтовуєте?