20:22, 30 Липня 2020

Керівники реорганізованих волинських медзакладів працюватимуть на інших посадах

Питання про звільнення керівників реорганізованих закладів охорони здоров’я розглянули члени профільної комісії Волиньради.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Сьогодні в режимі відеоконференції відбулося засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Засідання провів заступник голови комісії Сергій Сівак. Голова Людмила Тимощук на початку роботи заявила про конфлікт інтересів, оскільки вона – в.о. керівника профільного управління, та передала повноваження спікера панові Сіваку.

Депутати розглянули питання про звільнення керівників реорганізованих закладів охорони здоров`я. Зокрема, рекомендовано голові облради  в установленому законом порядку звільнити Олену Макаренко від тимчасового виконання обов`язків директора комунального підприємства  «Волинський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом» Волинської обласної ради. За інформацією Людмили Тимощук, Олена Макаренко буде очолювати Центр СНІДу в обласній інфекційній лікарні, до якої приєднали комунальне підприємство «Волинський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом».

Також рекомендували голові обласної ради в установленому законом порядку звільнити Лесю Карпюк від тимчасового виконання обов`язків директора комунального підприємства  «Волинський обласний шкірно-венерологічний диспансер» Волинської обласної ради. Вона також продовжуватиме працювати далі і буде очолювати один із підрозділів комунального підприємства «Волинська обласна інфекційна лікарня» Волинської обласної ради, до якого приєднали шкірвендиспансер.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: