09:42, 20 Квітня 2022

Керівник Волинської обласної прокуратури приймав громадян, які в умовах воєнного часу перебувають у Луцькому СІЗО

Керівник Волинської обласної прокуратури Віктор Тимчук відвідав Луцький слідчий ізолятор, аби з’ясувати особливості перебування утримуваних там громадян в умовах воєнного часу, стан додержання їхніх конституційних прав, а також матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Окрім того, Віктор Тимчук вислухав усіх, хто захотів звернутися до нього на особистий прийом.

Утримуваних цікавили питання можливості зміни запобіжного заходу, його скасування для призову на військову службу, а також питання умовно-дострокового звільнення від відбування покарання.

На всі ці звернення надали ґрунтовні відповіді та роз’яснення.

Зауважимо, що органи обласної прокуратури і в умовах особливого періоду тримають на контролі стан додержання прав громадян, які перебувають у місцях несвободи.

Задля своєчасного реагування на порушення прав затриманих, засуджених чи ув’язнених громадян в обласній прокуратурі запроваджена «гаряча лінія» за номером (0332) 28-08-37.

Громадяни, інтереси чи права яких порушено під час затримання, ув’язнення чи відбування покарання, можуть звернутися у прокуратуру та повідомити про ці порушення.

За цими повідомленнями прокурори організовують перевірки та, за наявності підстав, вживають заходи до поновлення порушених прав.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: