09:41, 07 Квітня 2021

Керівництво Волиньради зустрілося з заступницею Міністра молоді та спорту

Під час робочої зустрічі, яка відбулася 6 квітня, голова обласної ради Григорій Недопад спільно із заступницею Міністра молоді та спорту України Ніною Уманець, першим заступником голови фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Віктором Коржем та першим заступником голови ОДА Анатолієм Костиком обговорили питання функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл області в умовах децентралізації та подальше функціонування галузі спорту в області.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Заступниця Міністра молоді та спорту Ніна Уманець зазначила, що Україна щороку втрачає дитячо-юнацькі спортивні школи та висловила велику стурбованість питанням закриття ОДЮСШ «Юний динамівець» ФСТ «Динамо» України.

«За два останніх роки близько 30 шкіл ми втратили безповоротно, — підкреслила Ніна Уманець. – Тому ми за кожну школу б’ємося і хочемо аби вони функціонували».

Водночас, перший заступник голови фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Віктор Корж зазначив, що за останні 5 років в Україні закрили 343 ДЮСШ, але наголосив, що ФСТ активно розвивається. Найбільше його тривожило питання збереження тренерського складу та дітей, які там займалися спортом.

Григорій Недопад наголосив, що при оптимізації ОДЮСШ «Юний динамівець» ФСТ «Динамо» України жоден тренер не лишився без роботи – усі тренери-викладачі були переведені в КЗ ОДЮСШ «Колос» та інші спортивні заклади, а їхні вихованці перейшли за своїми викладачами. І це, як підкреслив голова обласної ради, найголовніший здобуток.

«Ми проводимо оптимізацію в усій сфері комунального майна оскільки забезпечення функціонування спортшкіл лягло на плечі місцевих бюджетів. Ми починаємо відновлювати традицію проведення спартакіад, ми працюємо над тим, аби діти почали знову займатися спортом», – наголосив Григорій Недопад.

В результаті зустрічі домовилися про співпрацю та сприяння усіх структур – обласної ради, облдержадміністрації, Міністерства молоді та спорту і ФСТ «Динамо» України – у сфері розвитку спорту на Волині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: