12:07, 26 листопада 2021

Керівництво двох волинських громад радилося щодо утримання медичних закладів

Володимир-Волинський міський голова Ігор Пальонка зустрівся з представниками Устилузької громади, а також керівниками медичних комунальних підприємств – ЦПМД та ТМО. Ініціював зустріч Устилузький міський голова Віктор Поліщук, аби обговорити співпрацю громад у напрямку спільного утримання первинної та вторинної ланок медичної допомоги. 

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Щодо первинної ланки медицини у керівництва Устилузької громади питань не виникає, адже наступного року вони планують і далі вносити свій вклад у фінансування КП “Центр первинної медичної допомоги”, а також розглядають можливість входження у співзасновники цього комунального підприємства. Проте з вторинкою не усе так просто – в Устилузі працює міська лікарня зі стаціонарним відділенням та фізіотерапевтичним кабінетом, які перебувають у складі Володимир-Волинського ТМО і, за показниками 2021 року, приносить медичному комунальному підприємству півмільйонні збитки.

Як зазначив Ігор Пальонка, є потреба у додатковому фінансуванні Устилузької лікарні. Таку можливість шукатиме керівництво громади разом із депутатським корпусом Устилузької міської ради, адже є бачення зберегти це медичне об’єднання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: