09:13, 21 Грудня 2021

Казковий автобус завершив свій тур у Луцьку

Диво-автобус із Миколаєм та казковими персонажами завершив свою мандрівку селами Луцької міської територіальної громади. Остання цьогорічна його зупинка – площа Героїв Майдану, біля РАЦСу.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Святковий тур тривав три дні:18, 19, 20 грудня. До дійства долучилися сніговик Олаф, реальна Білка, Грінч, різдвяний Ельф, Марта Мей, олень Рудольф та символи 2022 року – тигренята. Актори – вихованці студії Наталії Журавльової.

Традиційно їх маршрут стартував від Резиденції Святого Миколая, що у Свято-Миколаївському Жидичинському монастирі. У кожному населеному пункті, де побував прикрашений гірляндами автобус, відбувалася вистава та роздавалися солодкі подарунки маленьким глядачам. Усього за три дні, за словами начальниці управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ліни Галан, вдалося презентувати понад 7 тисяч пачок цукерок. Та отримати навзаєм море позитиву та хорошого настрою.

Зі своїми виступами актори побували у Брищах, Рокинях, Сирниках, Дачному, Озерці, Кульчині, Жидичині у Великому Омелянику, Княгининку, мікрорайоні Дубки, що на ДПЗ, та, власне, у 33-му мікрорайоні Луцька.

Тут зустріч казкових персонажів та жителів довколишніх будинків була найбільш масовою. Попри мінусову температуру, подивитися виставу прийшло кілька сотень дітей та дорослих. Їх усіх благословив святий Миколай, а потім його помічники роздали присутнім солодкі подарунки. Побувала на святі й заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк. Вона передала усім вітання від міського голови Ігоря Поліщука та побажала жителям громади гарних різдвяних свят. А завершилося дійство феєричним вогняним шоу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: