08:42, 16 Березня 2020

Казахстан запровадив надзвичайний стан на місяць

Президент Казахстану Касим Токаєв підписав указ про запровадження надзвичайного стану у звязку з поширенням коронавірусу — з 16 березня до 15 квітня.

Про це повідомляє “Укрінформ” із посиланням на сайт президента Республіки Казахстан.

“У зв’язку з оголошенням Всесвітньою організацією охорони здоров’я спалаху нового коронавірусу COVID-19 пандемією та з метою захисту життя та здоров’я громадян запровадити відповідно до законодавства Республіки Казахстан на всій території Республіки надзвичайний стан на період з 08 годин 00 хвилин 16 березня 2020 року до 07 годин 00 хвилин 15 квітня 2020 року”, — йдеться у повідомленні.

Зокрема передбачається обмежити функціонування великих об’єктів торгівлі, призупинити діяльність торгово-розважальних центрів, кінотеатрів, театрів, виставок та інших об’єктів з масовим скупченням людей.

Крім того, буде запровадили карантин з масштабними санітарно-протиепідемічними заходами, А також обмежили в’їзд до Республіки Казахстан і виїзд з її території всіма видами транспорту, за винятком персоналу дипломатичної служби, а також членів делегацій міжнародних організацій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: