18:00, 03 Січня 2020

Капремонт головного проспекту, реставрація пам’яток та світлофори: ТОП-5 закупівель 2019 року у Луцьку

Які найбільші закупівлі за бюджетні кошти протягом року здійснили у Луцьку, проаналізувало інтернет-видання «Волинь Online».

Протягом року у місті здійснили загалом 2,86 тисячі закупівель. Очікувана вартість становила 1,14 мільярда гривень, загальна кількість учасників торгів – 1,02 тисячі. Економія коштів у рамках закупівель становила 37,04 мільйона гривень. Ми проаналізували, які закупівлі стали найбільшими за підсумками минулого року (за винятком сплати за електроенергію, теплопостачання, інші комунальні послуги та пальне).

Наймасштабнішими серед тендерів стали відкриті торги з визначення виконавця капремонту проспекту Волі від вулиці Шопена до Київського майдану. Очікувана вартість становила 71,6 мільйона гривень. До участі у торгах зголосилися два учасники – ТОВ «ПБС» з ціновою пропозицією у сумі 68,91702 мільйона гривень та ТзОВ «Луцькавтодор-сервіс» з пропозицією у сумі 68,917 мільйона. Договір департамент житлово-комунального господарства міськради уклав з ТзОВ «Луцькавтодор-сервіс» 25 липня. Відповідно до укладеної 23 серпня додаткової угоди № 1 сума бюджетних призначень у 2019 році становить мільйон гривень, у 2020 році – 67,917 мільйона. У додатковій угоді № 2 від 27 серпня йдеться про зміни до календарного плану робіт.

Другу за обсягом суму витратять на реставраційно-ремонтні роботи пам’яток архітектури національного значення: Монастиря єзуїтів (охоронний №77/3) та оборонної башти з муром (охоронний №1010). Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету та кошти в рамках реалізації проекту «Нове життя старого міста: ревіталізація пам’яток історико-культурної спадщини Луцька та Любліна», що впроваджується виконавчим комітетом Луцької міської ради в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Очікувана вартість робіт становила 31,2 мільйона гривень. Переможцем торгів стало ТОВ «Житлобуд-2», яке виконає роботи за 30,726 мільйона гривень.

На капітальний ремонт світлофорних об’єктів у Луцьку виконком планував витратити 13,676 мільйона гривень. Переможцем торгів стало КП «Луцьке електротехнічне підприємство – Луцьксвітло» з ціновою пропозицією у сумі 13,375 мільйона гривень. Пропозиції двох інших учасників торгів – ТзОВ «Росток-ЕЛЕКОМ» (10,5 мільйона) та ТзОВ «СЕА Електротехніка» (10,499 мільйона) відхилили.

Мобільний сортувальний комплекс департамент ЖКГ планував придбати за 9 мільйонів гривень. Переможцем торгів стало ТОВ «Хаммель-Україна», яке зголосилося надати комплекс за 8,849 мільйона.

На візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (рентгенодіагностична система на базі дистанційно-керованого рентгенівського апарату на три робочих місця з цифровим плоскопанельним детектором та принтером сухого друку) Луцька міська клінічна лікарня планувала витратити 8,4 мільйона гривень. Переможцем відкритих торгів визначили ТзОВ «Медгрант». Вартість обладнання таким чином становила 8,395 мільйона.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: