08:15, 14 Серпня 2021

Канадська залізниця вимагатиме COVID-сертифікати у пасажирів

У Канаді пасажирів усіх авіарейсів та багатьох пасажирських поїздів пускатимуть на борт транспорту лише за наявності сертифікату вакцинації від COVID-19.

Як повідомляє кореспондент «Укрінформу», про це заявили у Казначейській раді Канади, відповідальній за державну службу.

“Якомога раніше восени й не пізніше кінця квітня уряд Канади почне вимагати від співробітників секторів повітряного, морського та залізничного транспорту бути вакцинованими. Вимога стосовно наявності щеплення стосуватиметься й деяких мандрівників. Йдеться зокрема про усіх пасажирів комерційних авіарейсів, поїздів та великих морських суден з можливою ночівлею, приміром, круїзів”,– йдеться у поширеному повідомлення.

Зазначається, що до кінця вересня щеплення від COVID-19 стане також обов’язковим для усіх федеральних держслужбовці.

“Як найбільший канадський роботодавець, уряд Канади рішуче налаштований відігравати провідну роль у подальшому захисті здоров’я та безпеки державних службовців та місць їх проживання”, – наголосили у міністерстві.

У відомстві уточнили, що вимога стосовно обов’язкової вакцинації стосуватиметься співробітників усіх галузей економіки, які регулюються на федеральному рівні, в тому числі: банківській сфері, теле- й радіомовленні та телекомунікаціях.

Нагадаємо: понад 300 тисяч канадців працюють на федеральний уряд і ще десятки тисяч працевлаштовані у секторах, які регулюються на федеральному рівні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: