08:44, 22 листопада 2021

Канада отримала першу партію дитячої ковід-вакцини «Pfizer»

Канада почала отримувати поставки педіатричної COVID-вакцини Pfizer-BioNTech для вакцинації дітей 5-11 років.

Як повідомляє кореспондент “Укрінформу”, про це під час прес-конференції в Оттаві оголосила міністр державних закупівель Канади Філомена Тассі.

“Канада та “Pfizer” раніше домовилися стосовно прискореного графіку поставок дитячих COVID-вакцин, щойно вони отримають дозвіл на використання від регуляторних органів. Зважаючи на п’ятничне оголошення, я можу підтвердити, що Канада почне отримувати вакцини в неділю, й до кінця тижня до країни надійде 2,9 млн доз”, — сказала Тассі.

За її словами, цього достатньо для щеплення однією дозою всіх канадських дітей віком 5-11 років.

“Ми тісно співпрацюємо із “Pfizer” над формуванням чіткого графіку доставки вакцин для другої дози”, — наголосила міністр.

Як повідомляв “Укрінформ”, у п’ятницю Департамент охорони здоров’я Канади дозволив робити щеплення вакциною “Pfizer-BioNTech” від COVID-19 дітям 5-11 років. Досі вакцину “Pfizer-BioNTech” у Канаді використовували для осіб, старших 12 років. Утім, дитяча доза відрізнятиметься від дорослої й матиме втричі менший обсяг (10 мікрограм замість 30). Педіатричну вакцину теж треба буде вводити двічі.

Досі більше 85 % канадців, старших 12 років, отримали дві дози щеплення від COVID-19. Протягом останніх тижнів найбільша кількість нових випадків інфікування фіксувалася саме у дітей, молодших 12 років, які поки не могли зробити щеплення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: