08:14, 19 листопада 2020

Кампанія Трампа подала запит на перерахунок бюлетенів у двох округах штату Вісконсін

Президент США Дональд Трамп буде домагатися часткового перерахунку голосів в штаті Вісконсін, який, за прогнозами, його суперник Джо Байден виграв з перевагою у 20 000 голосів.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на “ВВС”.

За кілька годин до крайнього терміну оскарження результатів кампанія Трампа заявила, що вимагає перерахунку голосів в округах Мілуокі і Дейн, посилаючись на порушення.

Державні чиновники заявили, що отримали від кампанії Трампа $3 мільйони для покриття витрат на перерахунок. Перерахунок в масштабі штату обійшовся б кампанії приблизно в $7,9 млн.

Відповідно до закону штату Вісконсін, Трамп має право вимагати перерахунку голосів, оскільки перевага Байдена становила менше 1 %, але більше 0,25 %. Однак його кампанія повинна спочатку покрити витрати на перерахунок.

Кампанія Трампа стверджувала, що відкріпні бюлетені були змінені і неправильно видані, а закони про ідентифікацію виборців були порушені.

Мілуокі і Дейн традиційно підтримують демократів. Ці округи разом складають більше третини голосів Байдена у Вісконсині.

В Мілуокі Байден виграв з 317 270 голосами проти 134 357, в той час як в окрузі Дейн різниця склала 260 185 проти 78 800 на користь Байдена.

Трамп як і раніше відмовляється визнати поразку на виборах і продовжує робити заяви про “масові” фальсифікації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: