08:43, 05 листопада 2020

Кампанія Байдена почала збір коштів на суди з Трампом

Президентська кампанія Джо Байдена почала збирати кошти на судове протистояння з Дональдом Трампом, який загрожує через суди заблокувати підрахунок бюлетенів, що надійшли поштою до виборчих дільниць.

Про це заявив у середу сам Джо Байден на офіційній твітер-сторінці, передає «Укрінформ».

“Аби переконатися, що кожен голос буде врахований, ми ініціюємо найбільший захід на захист виборів, який коли-небудь проводився. Тому що Дональд Трамп не може вирішувати результат цих виборів – це робить американський народ”, – зазначив Байден, додавши посилання на фонд зі збору коштів Biden Fight Trump.

Серед опцій пожертвувань на сайті фонду пропонується переслати на боротьбу з Трампом електронним платежем $15, $25, $50, $100, $250, $500, $1000 та іншу суму за бажанням.

Кандидат на посаду віце-президента США від демократів Камала Гарріс також розмістила подібне прохання у Твітері, підкресливши, що це може затягнутися на тижні.

“Учора ввечері Трамп погрожував звернутися до суду, щоб не допустити врахування всіх голосів, але наша кампанія готова дати відповідь. Наші зусилля можуть затягнутися на тижні, і нам потрібна ваша допомога. Чи можете ви пожертвувати 5 доларів до Фонду боротьби Байдена вже сьогодні?”, – написала Гарріс.

Нинішні вибори в США мали особливо високу явку під час голосування поштою – через пандемію коронавірусу. Цією можливістю скористалися переважно демократи. Чинний президент Дональд Трамп з самого початку намагався поставити цей спосіб голосування під сумнів через начебто можливі масові маніпуляції та погрожував судами, щоб заблокувати врахування бюлетенів, що надійшли поштою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: