21:45, 09 Жовтня 2020

Кабмін виділив 570 мільйонів на медичний кисень для лікарень

Кабінет Міністрів виділив субвенцію у розмірі понад 570 мільйонів гривень на забезпечення лікарень киснем.

Як передає «Укрінформ», про це на брифінгу за результатами засідання уряду сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Була прийнята важлива постанова щодо виділення коштів регіонам на забезпечення киснем ліжкомісць в лікарнях, які надають допомогу хворим на COVID-19. Було виділено 572,224 мільйона гривень. Вони будуть направлені або на централізоване забезпечення киснем, або на закупівлю кисневих концентраторів”, – сказав Степанов.

Раніше, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд планує виділити субвенцію на забезпечення лікарень, що приймають пацієнтів з COVID-19, медичним киснем.

“Будемо приймати проект про виділення субвенції на відповідні цілі. Наша мета, щоб більша кількість лікарень була забезпечена стаціонарним киснем або спеціалізованими апаратами. МОЗ поставило регіонам завдання, що 80 % ліжок, які будуть приймати хворих на COVID-19, мають бути з підведеним киснем або обладнані автономними системами постачання кисню. Гроші на це виділяємо, ми повинні бути готовими на збільшення навантаження на медичні заклади”, – сказав Шмигаль.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: