22:21, 26 Червня 2019

Кабмін встановив граничні тарифи на тепло

Кабінет міністрів планує, що програма “Чесна платіжка”, яка обмежує тарифи на тепло, запрацює з наступного опалювального сезону.

Про це повідомив на сторінці у «Фейсбук» Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

“Плануємо, що програма “Чесна платіжка”, яка обмежує тарифи на тепло та гарячу воду, запрацює вже з наступного опалювального сезону. Після цього оплата за такі послуги має зменшитися по всій країні в середньому на 14 %, а в деяких областях навіть більше ніж на 30 %”, — зауважив Гройсман.

Він також зазначив, що зараз у країні спостерігається парадоксальна ситуація, коли ціна на газ для всіх регіонів однакова, а ціна тепла коливається в різних містах від 1300 грн до 2300 грн/Гкал.

“Міністерство юстиції провело ґрунтовну роботу і сьогодні Кабмін на основі економічних розрахунків ухвалив рішення, що тариф на тепло не може бути вищий за 1400 грн за Гкал”, — сказав Прем’єр-міністр.

«Я знаю, що більшість представників місцевої влади – професійні, чесні люди. Але є й ті, що забули для чого вони працюють на своїх посадах. Українці не повинні переплачувати за безгосподарність або маніпуляції таких чиновників», — йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: