16:09, 06 Червня 2023

Із зон підтоплення на Херсонщині евакуювали понад тисячу людей

Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції та волонтери із зон підтоплення в Херсонській області евакуювали понад 650 людей, ще понад 420 евакуювалися самостійно.

Про це ДСНС повідомляє в «Телеграм».

“Наразі органами місцевої влади із залученням ДСНС проводяться евакуаційні заходи у зонах підтоплення. Також здійснюється оповіщення за допомогою гучномовців”, – ідеться в повідомленні.

Станом на 13:00 силами ДСНС, Нацполіції та волонтерів евакуювали понад 650 людей, ще понад 420 – евакуювалися самостійно.

Жителі Херсонської області, яких евакуювали через підрив російськими військами Каховської гідроелектростанції та як наслідок – підтоплення низки населених пунктів будуть забезпечені безкоштовним прихистком і всіма соціальними гарантіями.

Про це Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомляє у Телеграмі.

“За координації Мінреінтеграції наразі триває евакуація з Херсонської області до більш безпечних регіонів. Жителі Херсонщини, які вимушені евакуюватися через підтоплення низки населених пунктів, будуть забезпечені безкоштовним прихистком і всіма соціальними гарантіями”, – ідеться у повідомленні.

У Мінреінтеграції закликають громадян, що проживають уздовж берегової лінії, прямувати в безпечні райони, звідки буде здійснюватися евакуація.

Перелік безпечних територій – за посиланням.

Рятувальники ДСНС працюють у єдиній системі із Силами безпеки та оборони по ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС, на місце направлено техніку підвищеної прохідності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: